Feb 13, 2023

3 sposoby na obniżenie kosztów oraz poprawę wydajności dzięki inteligentej oraz proaktywnej usłudze widoczności transportu

Sprawdzone sposoby na wyjście poza utarte schematy, aby w realny sposób wpłynąć na zwinność swoich organizacji oraz tym samym na ich efektywność i rentowność.
Jan 30, 2023

Jak Girteka współpracuje z project44, aby utrzymać widoczność 8000 ciężarówek na całym świecie

Współpraca z project44 umożliwiła pracownikom Girteki bardziej proaktywne działania oraz zapewniła widoczność, aby mogli oni szybko sprawdzać lokalizację przesyłek, czasy ETA, a także dane dotyczące temperatur (dla ładunków chłodniczych) w dowolnym momencie transportu.
Jan 25, 2023

5 kluczowych wyzwań dla łańcuchów dostaw w przemyśle chemicznym. Jak je pokonać?

Choć każda firma chemiczna ma swoje własne, unikalne problemy do rozwiązania, poniżej przedstawiamy pięć kluczowych wyzwań, które dotykają większość organizacji w całej branży.
Jan 11, 2023

Wyniki ankiety: w nadchodzącym roku aż 74% firm wdroży nowe technologie, aby sprostać wyzwaniom związanym z obszarem łańcuchów dostaw

W 2023 roku możemy spodziewać się kontynuacji problemów występujących w obszarze łańcuchów dostaw, które stanowiły wyzwanie dla firm także w minionych 12 miesiącach.
Dec 7, 2022

Jak wybrać odpowiednią platformę widoczności łańcuchów dostaw dla swojej firmy [Darmowy szablon]

Lista pytań, które powinieneś zadać, zanim zdecydujesz się na wybór dostawcy platformy monitorowania ładunków w czasie rzeczywistym.
Dec 5, 2022

Dlaczego widoczność w czasie rzeczywistym ma znaczenie dla firm (i ich klientów)

Widoczność w czasie rzeczywistym wspiera podejmowanie inteligentnych decyzji — a to pomaga usprawnić niemal każdy aspekt cyfrowej obsługi klienta.
Nov 30, 2022

Rola zaawansowanej analityki w obecnych realiach transportowych

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej analityki przedsiębiorstwa wykorzystują dane analityczne do wykrywania problemów, określenia ich skali i wpływu na łańcuchy dostaw, aby następnie szybko i z dużą dokładnością przygotować środki zaradcze.
Nov 3, 2022

project44 jeszcze bardziej zaangażuje się w zrównoważony rozwój dzięki strategicznemu finansowaniu od funduszy Generation Investment Management i AP Moller Holding

Spółka project44 poinformowała dziś o pozyskaniu kolejnego finansowania strategicznego o łącznej wartości 80 mln USD od funduszy Generation Investment Management oraz A.P. Moller Holding.
Oct 7, 2022

Łańcuch dostaw pod kontrolą. Poznaj platformę Movement by project44

Movement to narzędzie zapewniające widoczność w czasie rzeczywistym w dowolnej lokalizacji geograficznej, które działa w oparciu o najwyższą jakość danych.
Jul 13, 2022

Dlaczego wysoka zdolność do realizacji działań jest kluczowym kryterium przy wyborze partnera oferującego usługi Visibility

Każdy logistyk wie, że wizja i planowanie mają kluczowe znaczenie, ale najważniejsza i tak jest realizacja, moment, w którym konfrontuje się je z rzeczywistością i albo osiąga się sukces, albo ponosi porażkę.
Jul 6, 2022

project44 w pierwszej dwójce najlepszych firm we wszystkich pięciu przypadkach użycia wg nowego raportu Gartner

project44 w pierwszej dwójce najlepszych firm wg nowego raportu Gartner "Critical Capabilities for Real-Time Transportation Visibility Platforms"
Jun 7, 2022

Usługa Port Intel jako centralne źródło wiedzy dla załadowców

Podstawą niezawodnego działania globalnych łańcuchów dostaw od zawsze był stabilny transport morski. Jednak problemy związane z pandemią Covid-19 - zatory w portach, odwołane rejsy, braki kontenerów - wstrząsnęły światem frachtu oceanicznego i pokazały, jak wrażliwe są łańcuchy dostaw na nieprzewidziane zakłócenia, które wpływają na czas realizacji transportu i mogą powodować zarówno niedobory magazynowe, jak i niezadowolenie klientów.
Jun 1, 2022

project44 utrzymuje status Lidera wśród platform monitorowania transportu w czasie rzeczywistym w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ 2022, już drugi rok z rzędu

Eksperci Gartner oceniają nasz segment rynku od dwóch lat. Podobnie jak w ubiegłym roku, otrzymaliśmy najwyższe noty za zdolność realizacji założonych celów i kompleksową wizję, spośród 12 firm ujętych w tegoroczbym raporcie. Raport Gartner Magic Quadrant dla platform widoczności w czasie rzeczywistym, to: - źródło eksperckiej wiedzy nt. naszej branży, - wnioski i dane, które pomogą Ci w lepszym podejmowaniu decyzji biznesowych, - możliwość oceny mocnych i słabych stron 12 kluczowych dostawców.
May 18, 2022

6 pytań, które powinieneś zadać dostawcy visibility Twojego klienta

Lista 6 kluczowych pytań, które przewoźnik powinien zadać zanim udostepni dane załadowcy.
May 16, 2022

project44 razem z Ukrainą

Zespół rekrutacji w project44 wychodzi z inicjatywą pomocy uchodźcom z Ukrainy w znalezieniu pracy i przygotowaniu się do rozmów kwalifikacyjnych.
May 12, 2022

Ekologiczne łańcuchy dostaw – czy to w ogóle możliwe?

Szacuje się, że działania w łańcuchu dostaw odpowiadają za 60 procent całej emisji dwutlenku węgla pojedynczej firmy, w tym metanu, dwutlenku węgla, sześcio-fluorku siarki i innych gazów cieplarnianych.
Mar 10, 2022

Jak sensownie wybrać platformę widoczności transportu w czasie rzeczywistym

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, firmy potrzebują aktualnych informacji o przesyłce, aby zarządzać zakłóceniami, monitorować szacowany czas przyjazdu i podejmować odpowiednie działania w razie problemów. Wszystko to i wiele więcej oferuje platforma zapewniająca widoczność transportu w czasie rzeczywistym lub RTTVP.
Feb 17, 2022

Dzięki nowym technologiom project44 umacnia swoją pozycję lidera w zakresie widoczności łańcucha dostaw w Europie

project44 rozszerza swoje usługi o monitorowanie ładunków w transporcie kolejowym. Ważne nowości również w rozwiązaniach dla transportu wodnego śródlądowego, chłodniczego oraz intermodalnego.
No items found.
Feb 9, 2023

Dlaczego spedytorzy morscy potrzebują czegoś więcej niż tylko monitoringu frachtów?

Zapraszamy do pobrania i lektury naszego najnowszego poradnika, skupiającego się na zagadnieniach widoczności frachtów w transporcie morskim.
No items found.
Jan 27, 2022

Jak poprawić efektywność firmy dzięki visibility? Przeczytaj w najnowszym wywiadzie, jakiego Sławek Kłos udzielił redakcji serwisu Trans.INFO

No items found.
No items found.
Jan 17, 2023

Jak firma Efret, dzięki współpracy z project44, 3-krotnie poprawiła wydajność oraz 5-krotnie zwiększyła swoje moce przerobowe

Dzięki współpracy z project44, firma była w stanie rozszerzyć swoje dotychczasowe możliwości biznesowe oraz przyjąć dodatkowe zlecenia od szczególnie wymagających klientów.
No items found.
Feb 8, 2023

Dlaczego spedytorzy morscy potrzebują czegoś więcej niż tylko monitoringu frachtów?

Zapraszamy do pobrania i lektury naszego najnowszego poradnika, skupiającego się na zagadnieniach widoczności frachtów w transporcie morskim.
Dec 1, 2022

Która platforma widoczności łańcucha dostaw jest odpowiednia dla Twojej firmy?

Wybór odpowiedniej platformy widoczności łańcucha dostaw jest ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak podejmowanie decyzji o tym, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy, również nigdy wcześniej nie było tak skomplikowane jak dziś, dlatego chcemy Ci pomóc.
Oct 11, 2022

Zabezpieczenie łańcucha dostaw na przyszłość dzięki widoczności w czasie rzeczywistym

Jakie są największe wyzwania dla spedytorów i kiedy spedycja stwierdza, że nadszedł najwyższy czas, by zacząć szukać nowych przewoźników? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziesz w naszym najnowszym raporcie.
Feb 6, 2023

Brenntag i project44 - światowy potentant branży chemicznej ogłasza partnerstwo z kluczowym dostawcą visibility

Brenntag, światowy lider wśród dystrybutorów surowców i dodatków chemicznych poinformował dziś o nawiązaniu współpracy z firmą project 44.
Feb 24, 2022

Co drugi klient porzuca koszyk zakupowy, przez niepełną informację o czasie dostawy. CONVERT od project44 rozwiązuje ten problem

Lepsze przewidywanie czasu dostawy do klienta dzięki usłudze CONVERT, większa widoczność w transporcie intermodalnym i wyjątkowa oferta na dostęp do usługi ENGAGE przez 3 miesiące za darmo.

Speak with a visibility expert today

If you have any questions about project44, feel free to request a demo.

Get Started